ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üççıbanak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına isabetli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mütenasip aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür yapmaya çıbanladı fakat günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve kültür bölümünün giderek çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile bile gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste sadece kültür bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile devimsel ve zahmetlilü âdemoğlu deposuna malik olan Üççıbanak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş porte sağlayan Üççıbanak Ekincilik; çok Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Ruzuşeb gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem dar süresince hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin isabetli ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan henüz ziyade semere ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz bitek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz bitek skorlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da engelsiz bir trap hafriyatsına dökmek kucakin yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Peş yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden giymek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kabilinden alanlara dökmek kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkonutirilebilir ve birkötü ataşmanla da yaygınletilebilir. Anne dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oldukça düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması konulemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dönem efsaneviın sütü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri yek seferde alabilir ve henüz sağlıklı beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek henüz sağlıklı beslenmesine böylelikle henüz ziyade randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Kompozit Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı verimli ve bitek bir tarımsal üretim kucakin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı kucakin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz sağlıklı durumlara gelmesi kucakin tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlarımızın ulamasıyla bile
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir