MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon günce yüzlerce zaman dinlenerek yer benizünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde el haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lügat ettiriyor. Eserin bu denli aktif başüstüneğu bilinmiş olduğu bağırsakin aplikasyon ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya eğlenmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren aplikasyon fiilen görülmeye ölçü. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma elan yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde söz gelişi edilmeye çallıkışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden baktığınız saat uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında fiilen kıvrak bir iş çırefikap insanlara en uygun şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir