Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Malumat Yönetimi kısmınde de terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de lisan eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir esasarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorum projeleri alanlarında birokkalı başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak uhde fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün yanında üste geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları ortamında, şuurlu Torlakler sosyal sorum projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, kıraylerin terbiye ve kültür vadiındaki gereksinimlerinı zıtlamaya yönelik çtuzakışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde dokumalandırdığı şuurlu Torlakler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar umum bu dokumalanmanın ortamında bulunarak, faydalı hizmetlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çtuzakışmalar yapmış ve bu alandaki çtuzakışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş eşıdır ve iş yaşamında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı organizasyon ve kasılmalarda reislik pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorum ve pediatri vadiındaki çtuzakışmalarını momentum kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorum projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çtuzakışmaları, kıraylerin terbiye ve kültür vadiındaki gereksinimlerinı zıtlamaya yöneliktir. Ve bu çtuzakışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir